Startsida

Dela sidan på sociala medier

Kontaktinformation

Kontakt - Administrativa avdelningen

Kontaktpersoner

Portättbild på Lars.

Lars Andersson

Skolassistent: beställningar kontorsmaterial och resor
Telefon: 023-838 33
E-post: lars.andersson@falun.se

Portättbild på Ulrika.

Ulrika Bergström

Skolassistent: elevadministration grundskolan
Telefon: 023-832 37
E-post: ulrika.bergstrom@falun.se

Portättbild på Finn.

Finn Jensen

Lokaladministratör
Telefon: 023-820 30
E-post: finn.jensen@falun.se

Niklas Lindholm

Samordnare Arbetsmiljö- och brandskydd
Telefon: 023-862 10
E-post: niklas.lindholm@falun.se

Anita Luther Lindgren

Skolassistent: elevadministration grundskolan
Telefon: 023-825 38
E-post: anita.lutherlindgren@falun.se

Portättbild på Ingemar.

Ingemar Paulson

Samordnare IT/webb och kommunikation
Telefon: 023-827 51
E-post: ingemar.paulson@falun.se

Portättbild på Harriet.

Harriet Sjögren

Samordnare skolskjutsar och kultur
Telefon: 023-876 43
E-post: harriet.sjogren@falun.se

Sofia Sohl

Utredare
Telefon: 023-869 11
E-post: sofia.sohl@falun.se

Portättbild på Britt.

Britt Waller

Skolassistent: elevadministration grundskolan
Telefon: 023-839 76
E-post: britt.waller@falun.se

Sidan uppdaterad 2017-09-26