Startsida

Dela sidan på sociala medier

Kontaktinformation

Visa alla kontakter

Kontakt

Sari Peltokorpi

Rektor Hotell och turismprogrammet, Hantverksprogrammet Frisör, Samhällsvetenskapsprogrammet, Restaurang- och livsmedelsprogrammet

Lisa Färlin

Rektor Barn- och fritidsprogrammet, Ekonomiprogrammet, Vård- och omsorgsprogrammet

Elisabet Noremo

Biträdande rektor Personalansvar för restaurang- och livsmedelsprogrammet och hotell-och turismprogrammet, och övrig personal. Lokalansvarig

Maria Björk

Studie- och yrkesvägledare Barn- och fritidsprogrammet, Ekonomiprogrammet och Vård- och omsorgsprogrammet

Malin Wallin-Markgren

Studie- och Yrkesvägledare Samhällsvetenskapsprogrammet, Hantverksprogrammet Frisör, Hotell- och turismprogrammet, Restaurang- och livsmedelsprogrammet

Susanne Ahlqvist-Roth

Skolsköterska
023-826 19

Katarina Norberg

Skolsköterska
023-821 47

Jakob Enlöf

Kurator Kristinegymnasiet

Grim Nohrstedt

Kurator
023-868 74

Solveig Blom

Skoladministratör

Tina Svens

Skoladministratör

Katarina Andersen

Lärare

Lena Andersson

Lärare

Svante Andersson

Lärare

Lena Andersson-Granath

Lärare

Jonas Åsenius

Lärare

Linn Ashcroft

Lärare

Kavitha Berge

Lärare

Lena Cedrenius

Lärare

Maria Celin

Lärare

Jaime Contreras

Lärare

Malin Contreras-Tittonen

Lärare

Eva Dahl

Elevsamordnare

Marie Louise Dahlman-Granath

Lärare

Sara Ek

Lärare

Anna Englund

Speciallärare

Karolina Eriksson

Lärare

Tanja Ersson

Lärare

Monica Fahlén

Lärare

Pia Fjätvall

Speciallärare

Ida Gulliks

Lärare

Jenny Hagelin

Lärare

Elin Haglöf

Lärare

Carin Hallgren

Lärare

Jonas Hellgren

Lärare

Björn Hemdal

Lärare

Victoria Holden

Lärare

Steven Hunter-Lindqvist

Lärare

Åsp Ulrika Jansson

Lärare

Anna Klingberg

Lärare

Åsa Landpers

Lärare

Einar Larsson

Lärare

Silvia Liaño

Lärare

Helena Lindblad

Lärare

Ewa Linds Andersson

Lärare

Sophia Lindström

Lärare

Peter Ljungberg

Lärare

Lena Logren

Lärare

Carolina Lund

Lärare

Camilla Lundberg

Lärare

Tobias Milstam

Lärare

Jon Moberg

Lärare

Anna Mood

Lärare

Thomas Noi Nilsson

Lärare

Anna Nordström

Lärare

Håkan Nordström

Lärare

Anna-Karin Öhgren

Specialpedagog

Rodost Öncü

Lärare

Svante Parsjö Tegnér

Lärare Tjänstledig

Eva Peras

Lärare

Ulla Rissveds

Specialpedagog

Cinzia Rodella

Lärare

Veronica Rosenquist

Lärare

Imer Sahiti

Lärare

Laura Salonurmi

Lärare

Åsa Segerros

Speciallärare

Torbjörn Segersvahn

Lärare

Johannes Skog

Lärare

Brita Skoglund

Lärare

Mattias Stenkvist

Lärare

Elias Stintzing

Lärare

Josefine Stonsebro

Lärare

Maria Storm

Lärare

Kerstin Tetta Svedlund

Lärare

Christina Tjernström

Lärare

Sebastian Wass

Lärare

Ove Wiberg

Lärare

Daniel Zetterström

Lärare

Kafia Hajir Abdullahi

Värdinna

Hussein Ahmed Hussein

Cafeteriabiträde

Omar Aldeeb

Lärarassistent

Casper Backby

Lärarassistent

Sune Bergman

Vaktmästare
023-821 52

Cina Byström

Ungdomskonsulent

Torbjörn Hansson

Datatekniker

Hussein Ahmed Hussein

Resursjobbare

Rose Eriksson

Bibliotekarie
Sidan uppdaterad 2020-02-21