Dela sidan på sociala medier

Kontaktinformation

Visa alla kontakter

Kontakt

Erik Åberg

Lärare

Nicklas Axelsson

Lärare

Daniel Bozi

Lärare

Martin Gransström

Lärare

Helene Grönqvist-Stenbäck

Lärare

Tova Jäderberg

Lärare

Emma Johansson

Anna Lindström

Lärare

Mattias Solin

Lärare

Elin Wallroth

Elevassistent

Per Eisen

Rektor för Introduktionsprogrammen

Mikael Karlsson

Rektor för Bygg- och anläggning-,El- och energi-, och Fordons- och transportprogrammet

Annelie Pettersson

Rektor för Naturvetenskap- och Teknikprogrammet

Mikael Söderberg

Rektor för Estetiska programmet och Lokal-, Nationell- och Riksidrottsutbildningarna

Maud Granström Bales

Studie- och yrkesvägledare Introduktionsprogrammet, Lugnetgymnasiet

Kent Hedström

Studie- och yrkesvägledare Bygg- och anläggningsprogrammet, El- och energiprogrammet, Estetiska programmet, Lugnetgymnasiet

Arne Löfgren

Studie- och yrkesvägledare Fordons- och transportprogrammet, Naturvetenskapsprogrammet, Teknikprogrammet, Lugnetgymnasiet

Susanne Ahlqvist-Roth

Skolsköterska Lugnetgymnasiet
023-826 19

Ylva Blomfjord

Skolsköterska
023-869 58

Marita Lind

Kurator Lugnetgymnasiet, förutom IM-programmen
023-869 15

Tomas Oredsson

Kurator Lugnetgymnasiet
023-863 18

Drago Vuckovac

Lärare Idrottsinstruktör

Ulf Bergström

Vaktmästare

Elisabet Noremo

Projektledare

Malin Persson

Ungdomskonsulent

Erika Zakrisson

Intendent Kristine- och Lugnetgymnasiet

Linn Hansols

Skolassistent

Karin Oljans

Skolassistent Lugnetgymnasiet

Maria Wallin

Skolassistent Lugnetgymnasiet

Fredrik Adolphson

Lärare

Kjell Andersson

Lärare

Malin Andersson

Lärare

Mikael Åström

Lärare

Martin Backéus

Lärare

Thomas Bäckström

Lärare

Linda-Marie Barkholt Nilsson

Lärare

Helene Bengtsar

Lärare

Elvy Berglund

Lärare

Glenn Bergsten

Lärare

Lena Birath

Lärare

Anders Biström

Lärare

Gunilla Bohlin

Lärare

Camille Brinkemar

Lärare Föräldraledig

Jonas Brinkemar

Lärare

Eliza Burzynska-Twardosz

Lärare

Rolf Cederberg

Lärare

Malin Contreras-Tittonen

Lärare Idrottsinstruktör

Pontus Dahllöf

Lärare

Ulrica Danevad

Lärare

Sofie Edquist

Lärare Idrottsinstruktör

Sven-Erik Ehlis

Lärare

Sara Ekhammer

Lärare

Daniel Eklind

Lärare

Cecilia Eklund

Lärare

Maria Englund

Lärare

Ingrid Eriksson

Lärare

Christer Fäldt

Lärare

Thomas Färlin

Lärare

Karin Fejér

Lärare

Mats Fogel

Lärare

Calle Frögård

Lärare

Jonas Gezelius

Lärare

Amanda Grafström

Lärare

Camilla Granelid

Lärare

Erik Groth

Lärare

Elisabeth Gullarberg

Lärare

Agnes Hamberger

Lärare

Mia Hedberg

Lärare

Dan Hedmark

Lärare

Dag Hellström

Lärare

Anders Hemström

Lärare

Marcus Henriksson

Lärare

Ann-Katrin Hildingsson

Lärare

Katarina Hoffsten-Sundkvist

Lärare

Mari Hysing

Lärare

Malin Iggsten

Lärare

Eva Jernberg

Lärare

Jan-Erik Jons

Lärare

Mattias Jons

Lärare Idrottsinstruktör

Anna Kåks

Lärare

Elisabeth Källman von Knorring

Lärare

Bevita Karlsdotter

Lärare

Gunnar Kihlberg

Lärare

Anna Kihlström

Lärare

Monica Klaussén

Specialpedagog Tjänstledig

Janne Lampela

Lärare

Lars-Erik Larsson

Lärare

Maria Larsson

Lärare

Johan Liljeqvist

Lärare

Frida Lindberg

Lärare

Lars Ljunggren

Lärare

Christer Ljungqvist

Lärare

Maria Lundin

Lärare

Masoud Mahammid

Lärare

Kaj Malmberg

Lärare

Björn Markus

Lärare

Ulrik Mattisson

Lärare Idrottsinstruktör

Oscar Mattsson

Lärare

Ulla Milstam

Lärare

Ann-Therese Nilsson

Lärare

Fredrik Nilsson

Lärare

Jörgen Nilsson

Lärare

Margareta Nilsson Palm

Lärare

Peter Norell

Lärare

Helena Nyrén Lundqvist

Lärare

Mattias Ohlson

Lärare

Jan Olsson

Lärare

Håkan Pålsson

Lärare

Per Paulsrud

Lärare

Anna Persson

Lärare

Catrin Persson

Lärare

Erik Pihlgren

Lärare Idrottsinstruktör

Edris Rasouli

Lärare

Esmaeil Riazat

Lärare

Per Roth

Lärare

Inga-Lisa Skoglund

Specialpedagog

Pär Söderholm

Lärare

Siv Söderqvist

Arbetsterapeut

Nina Sonefjord

Lärare

Jeffrey Sparrow

Lärare

Joni Stam

Lärare

Johan Stenbäck

Lärare

Björn Svensson

Lärare

Andrew Taylor

Lärare

Tommy Tjernström

Lärare

Sarah Viker

Lärare

Ulf Wiberg

Lärare

Björn Wilhelmsson

Lärare

Per Wilhelmsson

Lärare

Cecilia Zedigh

Lärare

Anders Aronsson

IT-tekniker

Peter Bähni

Ungdomskonsulent

Andreas Bauducco

Idrottsinstruktör

Olavi Blomfjord

Idrottsinstruktör

Erik Eriksson

Ungdomskonsulent

Torbjörn Eriksson

Idrottsinstruktör

Ibrahim Farhat

Studiehandledare

Annika Hale

Lärare

Emma Hällström

Elevassistent

Abdi Jama

Språkstödjare

Staffan Jansson

Vaktmästare

Anders Olof Klasson

Idrottsinstruktör

Peter Kristoffersson

Idrottsinstruktör

Peter Larsson

Ungdomskonsulent

Magnus Lennholm

Ungdomskonsulent

Josephine Lidehäll

Ungdomskonsulent

Tommie Lundgren Nilsson

Ungdomskonsulent Föräldraledig

Jacob Lundmark

Idrottsinstruktör

Sara Mååg

Ungdomskonsulent

Karin Melin

Samordnare

Anna-Lena Molander

Bibliotekarie

Eva Ottvall

Ungdomskonsulent

Jörgen Rantanen

Lärare

Ulf Wejmo

Bibliotekarie
Sidan uppdaterad 2018-09-21